Сравними свободни работни позиции

Онлайн от
Регион Tilburg
Заплата € 13,90
Часове 40
Прегледани 46019 x Прегледани

Свързани свободни работни позиции

Свободни работни позиции

работник в склад

Кандидатстване
XPO - Warehouse worker 46019 x Прегледани Tilburg 40 € 13,90

Описание

Представяне

Търсите ли дългосрочна работна позиция, добри печалби и платени почивки, а студената работна среда не Ви притеснява? Молим, не се колебайте и се свържете с нашите сътрудници за набиране на персонал, за повече информации.

SBA Flex

SBA Flex е международна агенция за намиране на работа. Предлагаме работни позиции в различни области, като логистика, храни, месни продукти, производство и метал. Нашите офиси и жилищни локации са разпръснати на територията на Нидерландия, а централеният офис е в Тилбург

Клиент

XPO е фирма за логистика, която се занимава с дистрибуцията на замръзени продукти

Описание на работната позиция

В качеството си на складов работник, ще работите в сърцето на тази логистична организация за поддръжане на потока на стоки в центъра за дистрибуции.
•    Ще работите в екип с 15 до 20 колеги на смяна, под наблюдението на супервайзър.
•    Работата се изпълнява в система от 2 смени ( 14:00 – 23:00 и 24:00 – 08:00 )в среда с дълбоко замразяване (-24 С) XPO предоставя специално облекло за работа на ниски температури.
•    Комуникацията за подбирането на продуктите се осъществява чрез слушалки на английски, нидерландски и полски език.

Изисквания за работната позиция

•    Английски език на напреднало ниво
•    Възможност за работа на ниски температури
•    Възможност за работа на смени и през уикенда
•    Възможност за поддържане на високо темпо на работа

В качеството си на складов персонал, Вие и Вашият екип сте отговорни за

•    Товарене, разтоварване и преместване на продукти
•    Събирането, складирането и /или подготовката на продукти за изпращане.
•    Запълване на рафтовете с продукти (Използва се електрическа палетна количка т.нар. EPT)
•    Стоков контрол
•    Административни задачи

Предлагаме

•    Лична и административна поддръжка от координаторите на SBA Flex
•    Приятна и неформална работна среда
•    Заплатени почивки на всеки 2 часа
•    Брутно заплащане от 12,60 EUR ( начална ставка от 10,99 EUR + 0.15 EUR добавка ADV, 0,19 EUR забавка за работа в студена среда, + 11,25% за работа на смени)
•    40 часа на седмица, с възможността за допълнителна работа
•    Ако е необходимо предоставяме жилище и транспорт

Заинтересовани ли сте? Не чакайте повече, а ни изпратите Вашето CV + мотивация, като кликнете на бутона "Кандидатстване". За повече информация се свържете с нашия офис на номер +31 (0)13 464 89 60.

Часове 40

Лични данни

Лични данни
Адрес
Контакт
Languages
CV

Качване на CV

Търсене
Мотивация