Pe site din
Regiune Boxtel
Salariu € 10,77
Ore 36
Vizualizat 58903 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător Ambalare Fabrică Carne

VION Boxtel - Packaging Worker 58903 x Vizualizate

Definiție

Candidatul ideal

Te poți descrie ca o persoană energică, capabilă să se descurce cu ușurință în situații noi și care nu se ezită să se implice în activități solicitante fizic? Dacă ești pregătit să lucrezi în industria dе prelucrare a cărnii, atunci acesta ar putea fi următorul tău loc dе muncă. Dacă ai o rudă sau un prieten interesat dе acest loc dе muncă, la noi există posibilitatea să lucrați împreună! În plus, persoanele care lucrează pe termen lung sunt recompensate pentru fidelitatea lor, precum și angajații care ne recomandă alți viitori angajați.

Cerințe

·         Ești apt pentru a desfășura o activitate solicitantă fizic
·         Ești dispus să lucrezi cu carne neprelucrată (crudă)
·         Nu te deranjează să lucrezi într-un mediu rece (în medie 7 grade C)
·         Ești dispus să lucrezi în schimburi: 05:30 - 14:30 sau 14:12 - 22:24
·         Știi să utilizezi bicicleta pe drumuri publice și ești dispus să te deplasezi astfel spre locul dе muncă

Descrierea jobului

În departamentul Ambalare, carnea tranșată și curățată trebuie sortată și împachetată. Va trebui să înveți în câteva zile sarcinile specifice tuturor posturilor din departament (sortare, împachetare, cântărire, etichetare, așezarea cutiilor pe paleți), întrucât este posibil să lucrezi pe oricare dintre acestea.  Unele dintre aceste posturi sunt mai dificile decât altele, în special cele care presupun manipularea cutiilor cu produse ce pot cîntări până la 20 kg. Va trebui să demonstrezi permanent atenție și un ritm alert pentru a atinge obiectivele individuale și de echipă.

Ofertă

·         0 taxe de mediere
·         Contract legal de munca in Olanda
·         Loc de muncă stabil, angajare pe termen lung
·         Salariul brut: 10,68 Euro/ora (majorare salariala cu fiecare an de vechime la 10,91 € - 11,52 € - 12,14 € - 12,34 € - 12,55 €)
·         Plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
·         Plata suplimentară pentru lucrul în schimburi si sambata (intre 117 si 162,5%)
·         Bonus de fidelitate
·         Bonus de recomandare
·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă (in schimbul unei chirii saptamanale)
·         Transport la și de la locul de muncă cu bicicleta
·         Asigurare medicala (contra cost)
·         Suport administrativ (și în limba română) și ajutor pentru acomodarea la mediul de viață și de lucru
·         Aplicație gratuită (cu cont personal) pentru semnarea digitală a actelor de angajare și gestionarea tuturor documentelor legate de relația de muncă

Descrierea companiei

SBA Flex este o agenție internațională de muncă care oferă locuri de muncă în domenii precum agricultură, logistică și producție în diverse ramuri ale industriei. Birourile și spațiile de cazare ale SBA Flex sunt situate în diferite zone ale Olandei, iar sediul central al companiei se află în Tilburg.

Ore 36