Pe site din
Regiune Erichem
Salariu € 10,00
Ore 40
Vizualizat 8348 x Vizualizate

Locuri de munca

Proiect sezonier cules fructe

Fruit- Fruit picking 8348 x Vizualizate

Se lucrează în aer liber, în echipă, la culesul perelor și merelor. Este o bună ocazie de a câștiga o sumă de bani în scurt timp. Dacă crezi că te potrivești și dorești să lucrezi într-un astfel de proiect, atunci te așteptăm săvii în echipa noastră.

Clienții noștri sunt fermieri cu livezi intinse de peri și meri

Descrierea postului

Clienții noștri au nevoie de personal care să culeagă perele la momentul potrivit, de aceea sezonul de cules durează numai 3 săptămâni. Se lucrează inclusiv ore suplimentare ceea ce înseamnă că vei câștiga bani în plus. Culesul perelor presupune lucrul afară, în livadă, împreună de colegii de echipă.
Dacă sunteți interesat, după finalizarea acestui proiect, vă putem oferi un alt loc de muncă în producție sau logistică.

Cerințele postului

·    Motivat pentru lucrul în aer liber
·    Apt fizic
·    Minim 1,70 m înalțime

Ofertă

·    Proiect sezonier cu multe ore de lucru
·    Bonus dacă locuiți privat și aveți propriul mijloc de transport la muncă
·    Salariu atractiv
Lucrul într-o echipă plăcută

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).