Pe site din
Regiune Leeuwarden
Salariu € 9,69 for 22 or older
Ore 40
Vizualizat 25933 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător producție

Borgesius - Production workers 25933 x Vizualizate

Dacă ai experiență în industria alimentară sau ești motivat să lucrezi în producție, îți putem oferi un loc de muncă stabil pentru termen lung.

Vei lucra pentru o companie producătoare de produse alimentare situată în nordul Olandei. Diferite tipuri de sandvișuri proaspete sunt pregătite într-o zonă de producție care respectă  cele mai înalte standarde de calitate și igienă în domeniul alimentar.

Descriere postului

Îți vei desfășura activitatea la o linie de producție, unde te vei ocupa de pregătirea și ambalarea sandvișurilor și aperitivelor pentru diferite lanțuri de supermarketuri și stații de alimentare cu carburanți din Olanda. Pentru a putea înțelege întregul proces de producție, este foarte posibil să lucrezi pentru scurt timp la linia de realizare a ambalajelor sau pregătire a materiilor prime.

Cerințele postului

·    Vorbești limba engleză sau germană la nivel mediu/avansat
·    Ești interesat de un loc de muncă stabil pe o perioadă lungă de timp
·    Experiența în producție (industria alimentară) reprezintă un avantaj
·    Ești rezistent la stress și poti lucra într-un ritm alert
·    Ești disponibil să lucrezi în schimburi, precum și în zilele de weekend
·    Nu ești înscris în cazierul judiciar și poți prezenta în acest sens un certificat emis de autoritățile competente

Oferta

·    Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·    Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·    Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·    Angajare pe termen lung într-un loc de muncă stabil, ce oferă posibilitatea de a efectua 40 de oră pe săptămână, și avantajul de a realiza ore suplimentare plătite corespunzător

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Informatii personale