Pe site din
Regiune Heijen
Salariu € 16,82
Ore 40+
Vizualizat 715 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător descărcare nave

For Farmers - Unloader Ships 715 x Vizualizate

Ești dispus și apt să desfășori o activitate solicitantă fizic și disponibil să lucrezi în zilele de sâmbătă? Verifică atunci oferta noastră de muncă la descărcarea mărfurilor de pe nave pentru care salariul orar este foarte tractiv.

Clientul nostru este o companie internațională care oferă soluții complete de hrană pentru creșterea convențională și ecologică a animalelor.

Descrierea postului

Cu ajutorul unui aspirator de mare capacitate, te vei ocupa de descărcarea de pe navă a hranei pentru animale (furaje). Programul de lucru variază în funcție de nevoia clientului, activitatea putându-se desfășura între orele 06:00 - 15:00 sau 10:00 - 19:00.

Cerințele postului

·    Vorbești limba engleză sau germană la nivel mediu/avansat
·    Ești dispus și apt să desfășori o activitate solicitantă fizic
·    Ești disponibil să lucrezi în zilele de sâmbătă
·    Nu ești înscris în cazierul judiciar și poți prezenta în acest sens un certificat emis de autoritățile competente
·    Ai permis de conducere

·    Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
·    Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·    Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·    40 de oră pe săptămână, cu posibilitatea de a realiza ore suplimentare plătite corespunzător

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 40+