Pe site din
Regiune Gorredijk
Salariu € 10,62
Ore 40
Vizualizat 5118 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător curățenie industrială

Menno Sappe - Industrial Cleaner 5118 x Vizualizate

Ai un certificat VCA și experiență în domeniul construcțiilor? Cauți un loc de muncă cu normă întreagă pentru o perioadă mai lungă de timp? Dacă poți răspunde afirmativ la aceste întrebări, avem o ofertă de muncă interesantă pentru tine.

Vei lucra pentru o companie specializată în curățarea, întreținerea și renovarea clădirilor, având proiecte la nivel național.

Descrierea postului

Vei avea un sarcini variate legate de renovarea și refacerea fațadele și acoperișurile clădirilor. Principala activitate va fi curățarea fațadelor și acoperișurilor prin metode specifice și este deosebit de important să fii un bun coechipier, întrucât vei face parte dintr-o echipă de 4 persoane.

Cerințele postului

·         Vorbești limba engleză sau germană la nivel mediu/avansat
·         Ai un certificat VCA
·         Experiența în curățenia industrială reprezintă un avantaj
·         Nu îți este teamă de înălțime (vei lucra pe schelă)
·         Ești disponibil pentru o activitate full-time și pentru o perioadă lungă de timp
·         Permisul de conducere categoria B este un plus
·         Nu ești înscris în cazierul judiciar și poți prezenta în acest sens un certificat emis de autoritățile competente

·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
·         Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·         Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·         Posibilitatea de a efectua 40 de ore pe săptămână și ore suplimentare în funcție de nevoia clientului
·         Orele suplimentare efectuate în cursul săptămânii sunt plătite cu 125%, iar cele de sâmbătă cu 150%

"Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60."

Informatii personale