Pe site din
Regiune Waalwijk
Salariu € 10,18
Ore 40
Vizualizat 36869 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător expediție

Synchreon - Expedition Worker 36869 x Vizualizate

Poți efectua activități care implică atenție susținută și precizie deosebită? Poți lucra independent, dar totodată ești capabil să colaborezi bine într-o echipă pentru a-ți atinge scopul? Îți dorești să ai o activitate variată și ești preocupat de dezvoltarea ta personală și profesională? Dacă poți răspunde afirmativ la aceste întrebări, oferta noastră te-ar putea interesa în mod deosebit.

Compania la care vei lucra este un furnizor internațional de servicii logistice dedicate transportului electronicii de larg consum. Atmosfera de lucru este una informală, iar având oportunitatea de a învăța și de a crește personal.

Descrierea postului

Ca lucrător de expediție vei fi responsabil de următoarele activitîăți: sortarea și numărarea produselor, ambalarea produselor pentru transport, plasarea produselor în locația corectă, pregătirea produselor pentru gravare, produsele de sortare, ambalarea cutiilor.

Cerințele postului

·         Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
·         Aveți propria dvs. locuință (la maxim 30 km de la Waalwijk) și un mijloc de transport privat
·         Trebuie să puteți efectua mișcări manuale de finețe întrucât precizia în această activitate este critică
·         Nu ești înscris în cazierul judiciar și poți prezenta în acest sens un certificat emis de autoritățile competente
·         Ești disponibil să lucrezi 40 de ore pe săptămână

·         Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·         Un mediu de lucru plăcut și informal
·         Lucrul într-unul sau două ture (8:00 - 17:00; 12:00 - 21:00) cu bonus pentru orele din prima parte si ultima parte a zilei (8,75% )
·         Între 32-40 ore pe săptămână, posibil și lucrul cu timp parțial (part-time)
·         Posibilitatea de a obține un certificat AFS
·         Salariu brut de 9,50 euro pe oră + decont de transport maxim € 6,00 pe zi, în funcție de distanța până la locul de muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Informatii personale