Locuri de munca

Operator Depozit

Partylite - Logistic Worker 3351 x Vizualizate

Cauți o oportunitate de muncă în logistică? Noi sigur căutăm persoane motivate și flexibile pentru a ne completa și consolida echipa.

Vei lucra în depozitul unei companii care operează la nivel global, specializată în producția și distribuția de lumânări decorative și alte decorațiuni interioare de înaltă calitate.

Descrierea postului

Ca operator în depozit vei avea diferite sarcini: preluare produse (picking), ambalare, încărcare și descărcare cutii cu lumânări decorative. Programul de lucru este de la 07:00 până la 15:00, dar în sezonul de vârf (din octombrie până în decembrie) este posibil lucrul în schimbul al doilea, de la  15:00 până la 23:00.

Cerința postului

·         Vorbești limba engleză sau olandeză la nivel mediu/avansat
·         Ești disponibil să lucrezi sâmbăta
·         Experiența în picking reprezintă un avantaj

·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·         Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·         Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 40
Salariu € 10,10 - € 10,35
Regiune Tilburg

Subtitlu