Locuri de munca

Lucrător producție în industria metalelor

Power Piping - Production worker 2597 x Vizualizate

Ești o persoană cu o pregătire sau experiență tehnică ori motivată să lucreze în domeniul prelucrării metalelor? Atunci acest loc de muncă te-ar putea interesa în mod deosebit.

Clientul nostru, o companie cu sediul într-o mică localitate în apropierea orașului Tilburg, este un pionier în dezvoltarea și producția de suporți izolați pentru conducte destinate industriei chimice și petrochimice.

Descrierea postului

Vei lucra într-o fabrică care produce suporți pentru conducte de mari dimensiuni. Vei învăța despre și vei fi responsabil nu doar de una, ci de mai multe activități în zona de producție, printre care manipularea, curățarea, șlefuirea, îndoirea și găurirea diferitelor piese metalice, asamblarea și vopsirea elementelor componente ale suporților, precum și confecționarea cutiilor de transport, ambalarea și pregătirea pentru expediție a suporților.

Cerințele postului

·    Poți să citești și să înțelegi descrieri tehnice
·    Ai experiență în prelucrarea metalelor
·    Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
·    Ești flexibil în ceea ce privește programul de lucru și dispus să efectuezi ore suplimentare și să lucrezi în weekend când este necesar
·    Poți lucra foarte bine atât în echipă, cât și individual

·    Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·    Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·    Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·    Angajare pe termen lung într-un loc de muncă stabil, ce oferă posibilitatea de a efectua 40 de oră pe săptămână, cu posibilitatea de a realiza multe ore suplimentare plătite corespunzător

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 40
Salariu € 9,36 (22+)
Regiune Tilburg

Subtitlu