Locuri de munca

Lucrător Ambalare Fabrică Carne

VION Boxtel - Packaging Worker 4760 x Vizualizate

Te poți descrie ca o persoană energică, hotărâtă să aibă succes, capabilă să se descurce cu ușurință în situații noi și care nu se ezită să se implice în activități solicitante fizic? Ai un stomac de fier și lucrul într-un mediu rece nu reprezintă o problemă pentru tine? Atunci ești candidatul perfect pentru un loc de muncă într-o unitate de prelucrare a cărnii de porc.

SBA Flex este o agenție internațională de muncă care oferă locuri de muncă în domenii precum agricultură, logistică și producție în diverse ramuri ale industriei. Birourile și spațiile de cazare ale SBA Flex sunt situate în diferite zone ale Olandei, iar sediul central al companiei se află în Tilburg. SBA Flex se poate ocupa și de cazarea angajaților, dacă aceștia doresc acest lucru. Pentru toate posturile vacante, deși aceasta nu este o condiție, posesia permisului de conducere reprezintă un avantaj.

Vei lucra pentru o companie internațională specializată în producția de carne proaspătă și preparate din carne.

Descrierea postului

În departamentul Ambalare, carnea tranșată și curățată trebuie sortată și împachetată. Va trebui să înveți în câteva zile sarcinile specifice tuturor posturilor din departament (sortare, împachetare, cântărire, etichetare, așezarea cutiilor pe paleți), întrucât este posibil să lucrezi pe oricare dintre acestea.  Unele dintre aceste posturi sunt mai dificile decât altele, în special cele care presupun manipularea cutiilor cu produse ce pot cîntări până la 20 kg. Va trebui să demonstrezi permanent atenție și un ritm alert pentru a atinge obiectivele individuale și de echipă.

Cerințele postului

·         Ești apt pentru a desfășura o activitate solicitantă fizic
·         Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
·         Ești dispus să lucrezi cu carne neprelucrată (crudă)
·         Nu te deranjează să lucrezi într-un mediu rece (în medie 7 grade C)
·         Ești dispus să lucrezi în următoarele schimburi: 05:30 - 14:30 sau 14:12 - 22:24
·         Experiența în producție reprezintă un avantaj

·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·         Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·         Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·         Loc de muncă stabil, angajare pe termen lung
·         Plata suplimentară pentru lucrul în schimburi

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 36
Salariu € 10,04 (22+)
Regiune Boxtel

Subtitlu