Locuri de munca

Lucrător logistică

Ingram Micro - Logistic worker 79400 x Vizualizate

Dacă îți dorești un job în logistică, ești disponibil să lucrezi în schimburi, iar lucrul în weekend nu reprezintă o problemă pentru tine, atunci aceasta este o ofertă care te poate interesa.

Vei lucra pentru compania Ingram Micro, un important distribuitor de bunuri de consum.

Descrierea postului

Ca lucrător logistic va trebui să vă asigurați că procesați în timp util și la calitatea așteptată comenzile primite din partea clienților. Este posibil să fiți responsabil de încărcarea și descărcarea produselor, dar și de selectarea acestora pentru pregătirea comenzilor. Este important să păstrezi un ritm alert de lucru și să fii flexibil pentru a prelua sarcini adiționale.

Cerințele postului

·    Vorbești limba engleză la nivel de bază/mediu
·    Ești dispus să lucrezi în schimburi și în weekend
·    Ești disponibil să lucrezi cel puțin 3 seri pe săptmână
·    Nu ești înscris în cazierul judiciar și poți prezenta în acest sens un certificat emis de autoritățile competente
·    Dacă nu locuiești în Waalwijk, va trebui să ai propriu transport până la locul de muncă

·    Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
·    Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·    Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·    Sporuri pentru lucrul în zilele de weekend
·    32-40 ore pe săptămână

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 32-40
Salariu € 10,00 (22+)
Regiune Waalwijk

Subtitlu